newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
Оксана Скиталинская
Оксана Скиталинская
Лікар-дієтолог

Блог | Лекарство от старости, жизнь без болезней: невероятный прогноз на 2022 год

Лекарство от старости, жизнь без болезней: невероятный прогноз на 2022 год

Каждый год незадолго до Нового года датский Saxo Bank делает "невероятные предсказания" на 2022 год в разных сферах жизни человека. Делает такие прогнозы уже почти 20 лет и в основном они касаются ряда маловероятных и недооцененных событий, однако дают много информации для размышлений

Видео дня

Не обошли прогнозы и медицину.

Далее текст на языке оригинала.

  • У 2022 році "передбачається" ключовий прорив у біомедичній галузі, що дозволить продовжити активне здорове доросле життя та середню тривалість аж на 25 років, що призведе до можливих етичних, екологічних та фінансових криз небачених раніше масштабів.

  • Згідно "передбачень", у 2022 році буде розроблено "коктейль" із лікувальних засобів, який регулюватиме процеси на рівні клітин, щоб продовжити їхнє життя і життя всього організму.

  • Це буде дорого, але ефективно і середня тривалість життя може бути збільшена на 25 років або більше, а водночас і неймовірна перспектива: 80-річний вік стане новим 50-річним. Новий засіб зможе уповільнити старіння і навіть омолодити вже постарілі клітини, тому для людей похилого віку майбутні перспективи можуть дуже відрізнятися від сьогоднішніх.

  • Збільшення тривалості життя може бути досягнуто не лише за рахунок збільшення середнього терміну життя людини, але і за рахунок скорочення і навіть усунення більшості хвороб – від захворювань серця до нейродегенеративних розладів, багато з яких є причиною погіршення здоров'я та продуктивності для людей старшого віку.

  • Це стане можливим завдяки підходу первинного редагування ДНК та "перепису" існуючих клітин.

  • Тепер уявімо собі, що відбувся така колосальна перемога над старінням і кожен зможе розраховувати на життя в середньому до 100 -115 років і бути при цьому здоровим.

  • Якою нам видаватиметься пенсія? Яким буде життя додаткових мільярдів людей для планети, зрештою, для самих людей, яким потрібно буде щодня їсти і десь жити?

  • І чи буде такий "коктейль" доступним для всіх? І що буде з нашою етичною системою цінностей?

У будь-якому разі, нам потрібно усвідомити, що ми вже живемо серед покоління Z, яке має відмінні погляди на життя, спілкування і цінності.

На нас чекає персоналізована медицина і персоналізована дієтологія. Тому що потрібно визнати, що дієтологія – вкрай неточна наука, принаймні, та, яка подається на просторах інтернету – з її категоричністю, однобокістю, низькою достовірністю, масою неперевірених фактів і не врахуванням багатьох індивідуальних особливостей конкретної людини. А нерідко – і справжнього шарлатанства.

Тому різноманітність у харчуванні – це один із найважливіших моментів, який потрібно враховувати при приготуванні їжі. Наші предки споживали величезну кількість різноманітних компонентів із своєї їжі, бо лише у наші дні їжа стала переробленою та ультрапереробленою, в якій переважають лише швидкі вуглеводи, нездорові жири та часто -- неповноцінні білки, і надзвичайний дефіцит так званих регуляторних факторів -- вітамінів, вітаміноподібних речовин та мінералів.

Тому фізична активність до появи поту та глибокий сон – це наступні "кити" нормального обміну речовин та міцності здоров'я.

І, повертаючись до вдалого маркетингового ходу Saxo Bank – щорічних передрікань, скажу, що вірю в цей прогноз, проте не вірю, що він відбудеться у 2022 році.

Які ваші думки?:)

Ось посилання на передрікання щодо медицини.

А ось – прогноз на 2022 рік.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...