УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Катерина Яресько
Катерина Яресько
Активист ГО "Автомайдан-Харьков", волонтер

Блог | Крим: від цін жахаються, пляжі пусті

Крим: від цін жахаються, пляжі пусті

Подивилась пару блогів російських туристів з Феодосії. Ціни в кафе показують і жахаються, пляжі пусті і т.п. Розговорилися з однією місцевою.

- Коли краще? Ну звісно, що зараз. Бо у мене пенсія була півтори тисячі гривень, а зараз 16 тис рублів. Раніше я ще й в порту працювала, а тепер всіх повиганяли, порт майже стоїть, десь півтора року зовсім практично не працює. Ну є якісь вантажі - сода, металобрухт, зерна трохи, але ж це порівняти не можна з тим як раніше, суда закордонні зерном одне за одним вантажили цілодобово. Туристів коли більше було? При Україні, тоді виходиш на пляж і місця вільного нема. Раніше сюди приїздили, бо дешево було, а тепер сенсу нема їхати.

Читайте: Возврат Крыма и Донбасса - вопрос многих лет

Підсумуємо. Жіночка ця ватна отримувала пенсію, зарплату в порту, місто було повне відпочиваючих, дешевше було. Але краще тепер, бо пенсія вища.

Це невиліковне, мабуть.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...