newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Орест Сохар
Орест Сохар
Шеф-редактор Obozrevatel

Блог | Основным законом Московии становится уголовный кодекс

Основным законом Московии становится уголовный кодекс

Відтепер основним законом Московії стає кримінальний кодекс, а не конституція. Тобто відповідальність, а не права та обовʼязки.

Видео дня

Правова система мордору підрегульовується так, що де-факто пересічний громадянин переходить на баланс держави і стає її матеріально-технічною цінністю. Це зобовʼязує бездумно виконувати всі урядові вказівки та накази:

За першим свистком брати до рук, автомат, лопату чи непідйомні борги держави.

 Кримінальний кодекс пильнуватиме за тим, щоб кожен рускій залишався відповідальним перед державою, інакше йому автоматично впаяють якусь статтю: чи 5 років за фейки, 25 інакодумство, чи довічне - за державну зраду.

 Є також бонусні статті КК - за заклики введення санкцій чи співпрацю з міжнародним кримінальним судом… тим самим, який виписав повістку бункерному до Гааги.

Сучасна РФ інтенсивно галопує назад, у 1933 рік, у минуле століття, коли вождь і учитель Йосип Сталін досягнув апогею у перетворенні людини на нікчемний елемент системи. Для повного відтворення цієї епохи залишилося небагато: ввести трудодні, запровадити індустріальне рабства, трудові ГУЛАГи та провести колективізацію.

В межах "Орестократії" запустив відео-проєкт "пОнтограф". Ви могли чути про такий собі пАнтограф, фіксатор для мікрофону. В "пОнтографі" фіксуватиму понти, у цьому випадку - поганців. Перший випуск ось тут. Цікавими будуть ваші відгуки!!!

Підписуйтеся!!!