УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Семенюк-Самсоненко: Хара разом з Тимошенко ще поведуть колони на Київ

627
Семенюк-Самсоненко: Хара разом з Тимошенко ще поведуть колони на Київ

Василь Хара цілком може стати союзником Юлії Тимошенко тоді, коли вона почне активно діяти проти нинішньої влади, і підніме людей на протести, – таку думку висловила сьогодні Голова Союзу жінок України “За майбутнє дітей” Валентина Семенюк-Самсоненко.

Видео дня

“Те, як був організований останній з‘їзд Федерації профспілок України і те, як Василь Хара знову зайняв пост її керівника, свідчить про те, що ця людина здатна підставити свою партію, підставити владу, аби тільки не позбутися керівної посади. Я точно знаю, що скандал, який спровокував Хара навколо виборів Голови ФПУ, дуже не сподобався партії влади, бо спрацював в першу чергу проти неї. Не кажучи вже про простих членів профспілок, які підходили до мене з обуреннями. Так що слід чекати відповідних висновків”, – підкреслила Семенюк-Самсоненко.

За її словами, ФПУ за керівництва Хари все більше нагадує мафіозну структуру, схожу на структуру БЮТ.

“І її керівник жирує на профспілкових внесках, які платять тисячі простих громадян. Які, до речі, більше 30 років платила і я, а тепер той же Хара розповідає мені про те, що я не маю права брати участь у виборах керівника ФПУ”, – зазначила вона.

“Сьогодні, коли в країні проводяться реформи, через які у суспільстві постають гострі питання, ФПУ, як ніколи, повинна бути налаштована на коструктивний діалог з владою. Потрібна сильна, ефективна профспілка, якій би довіряли її члени. А своїм непереборним бажанням будь-що захистити виключно свої власні інтереси Хара втратив довіру і влади, і трудящих. А ще показав свою вразливість, своє слабке місце. І цим неодмінно скористається так звана опозиція, яка прагне одного – хаосу в цій країні. Тому Хара ще стоятиме пліч-о-пліч з Тимошенко на чолі колон, які підуть на Київ”, – підкреслила Валентина Семенюк-Самсоненко.

Нагадаємо, Семенюк-Самсоненко була єдиним альтернативним Василю Харі кандидатом на посаду Голови ФПУ на з‘їзді ФПУ, який проводився 22-24 березня 2011 року. Але їй було відмовлено в реєстрації на вибори.