Путін догрався

Путін догрався

Нові санкції США щодо Росії та персонально корупційного оточення Путіна, кодифіковані у вигляді Закону, дію якого не може призупинити президент США, - це принципово новий рубіж. Від санкцій-попереджень, як стрільба у повітря, американський істеблішмент консенсусним рішенням двох головних партій США - республіканців і демократів - перейшов до реальних дій.

Закон, зокрема, фіксує Росію як "супротивника США" та ставить Росію поряд з країнами-ізгоями - Іраном і КНДР, а також з міжнародним тероризмом. Це стратегічний вирок Путіну і очолюваному ним новітньому варварству.

Путін догрався. Він шантажував Захід новою холодною війною. Він зрештою її отримав. Тільки в цій холодній війні кремлівський карлик і очолювана ним московська Орда приречені на нищівну поразку. Варварство неодмінно поступиться цивілізації.

Видео дня

Російська ж верхівка нині опинилася в положенні німецького генералітету літа 1944 року з болючим для себе питанням - усунути Гітлера (Путіна) і домовлятися з американцями про прийнятні умови капітуляції гітлерівської Німеччини (путінської Росії) чи триматися свого фюрера до повного і остаточного розгрому, прирікаючи себе до суворого покарання, а свою країну і народ до втрат і страждань?

Українці ж волею долі та силою свого духу опинилися у форпості цього цивілізаційного протистояння.

Маємо гідно вистояти у цьому випробуванні і внести свій вагомий внесок у майбутню спільну перемогу!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.