УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Оновити весь автобусний парк України можна за три роки - Колесніков

525
Оновити весь автобусний парк України можна за три роки - Колесніков

Потужності Львівського автобусного (ЛАЗ) та Луцького автомобільного (ЛуАЗ) заводів здатні забезпечити оновлення всього автобусного парку України. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков під час прес-конференції щодо підсумків роботи галузі за літній період та за 8 місяців 2011 року, що відбулась сьогодні, 5 вересня 2011 року.

Видео дня

«Маючи два таких надпотужних заводи ми взагалі весь автобусний парк України - якщо запустити ці заводи на повну потужність - можемо оновити за три роки», - зазначив Борис Колесніков.

Віце-прем’єр-міністр України повідомив, що за декілька років планується повністю замінити маршрутні таксі малої місткості у великих містах на великі комфортабельні автобуси. «Ті, хто купує маршрутки, повинні розуміти, що за 3-4 роки цього виду бізнесу у великих містах не буде, тому не варто й вкладати інвестиції», - сказав Борис Колесніков. За його словами, стимулювати приватних автоперевізників купувати автобуси великої місткості буде компенсація державою відсотків за кредит. «При купівлі українських автобусів держава сплачуватиме за автоперевізників кредитні відсотки. Це наша допомога не лише Києву, а й усім містам», - підкреслив Віце-прем’єр-міністр України.