УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Николай Томенко
Николай Томенко
Украинский политик

Блог | Про "маячню" з купівлею землі іноземцями

Про 'маячню' з купівлею землі іноземцями

Порадував нині Президент, який підтримав певні вимоги Всеукраїнської аграрної ради та відомих фахівців, зокрема щодо можливого продажу земель с/г призначення лише громадянам України. І це - добре!

Видео дня

Подивував нині Президент емоційною філіпікою про те, що "страшилки про китайців, арабів..які вивозуть нашу землю-маячня". Нагадаю, що в Туреччині Президент заявив:

"В Україні уже є турецькі компанії, які володіють землею...Сподіваюсь таких компаній стане значно більше..."

Читайте: 1,5 млрд з бюджету ми вже не віддаємо Шарію-Кернесу-Гройсману. Що далі?

Ну якось незручно виходить з цією маячнею.

Подискутував би з Президентом, щодо права на продаж земель сгпризначення юридичним особам.

Очевидно, що на першому етапі мова може йти виключно про громадян України, лише про фізичних осіб, які вже ефективно працюють в сг. та пройдуть перевірку на походження власних коштів на покупку.

І головний висновок:професійний і неспішний процес створення ринку землі - це спільна справа, яку треба робити з українськими фахівцями, місцевими громадами, фермерами, малим і середнім агробізнесом, а не з аграрними олігархами чи турецькими бізнесменами!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...