УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Григорович: Влада не повинна обмежувати релігійні права громадян

573
Григорович: Влада не повинна обмежувати релігійні права громадян

Урядовий закон «Про свободу совісті та релігійні організації» може спричинити міжконфесійне протистояння. Про це заявила народний депутат, член президії політради «Нашої України» Лілія Григорович у інтерв’ю сайту RAZOM.

Видео дня

За її словами, уряд не повинен виносити на розгляд парламенту законопроект, який не отримав підтримки Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. «Законодавчі зміни не повинні обмежувати релігійні права громадян, гарантовані Конституцією, зокрема, через ускладнення умов реєстрації та розширення підстав для припинення діяльності релігійних організацій», - говорить Григорович.

Відтак, як відзначила народний обранець, внесення змін до чинного закону має бути результатом всебічного обговорення конфесій та експертів. «Ми застерігаємо владу від однобічного втручання в релігійну сферу життя суспільства», - відзначила «нашоукраїнка».

Вона підкреслила, що спроба влади змінити законодавство у волюнтаристський спосіб, без насущної потреби та підтримки ради церков, дуже нагадує спробу зруйнувати мовний консенсус в Україні шляхом внесення відомого антиукраїнського законопроекту.

Нагадаємо, що Законопроект «Про свободу совісті та релігійні організації», підготовлений Мінкультури та Мінюстиції, на доручення президента Януковича має бути внесений на розгляд Верховної Ради до 1.02.2011.