УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Анатолий Гриценко
Анатолий Гриценко
Лидер партии "Гражданская позиция"

Блог | Горе-реформа, від якої громадяни постраждають подвійно!

Горе-реформа, від якої громадяни постраждають подвійно!

Крок перший. Піднімають ціни на газ до захмарного рівня, щоб Нафтогаз отримував десятки мільярдів прибутків, а його керівництво - мільйонні зарплати плюс багатомільйонні бонуси. Крок другий (відсутній). Нарощування видобутку власного газу, набагато дешевшого за імпортний, при тому - немає! Але зарплати і бонуси сплачуються справно. Крок третій. Більшу частину населення роблять отримувачами субсидій, залежними від влади. Замість зміцнення вільного за духом і міцного економічно громадянського суспільства мільйонам людей штучно імплантують патерналізм. Крок четвертий (відсутній). Стимулів для енергозбереження не закладено, тому обсяги споживання газу домогосподарствами навпаки - зростають. Монополісти збагачуються.

Читайте: Ви питаєте, як я відзначаю Новий рік? Розкажу

Крок п’ятий (виборчий). За місяць до дня голосування людям видадуть субсидії готівкою. Знаючи, що за нинішнього фінансового стану і платіжної дисципліни ці кошти до сплати рахунків за газ не дійдуть, адже людям не вистачає грошей на продукти і ліки. Крок шостий (виборчий). Всю цю ганебну історію медійно подають як системну реформу, як турботу про добробут людей і як незаперечний успіх кандидата на другий термін. Підсумок. Неправда і фальш. Реформаторська імпотенція, завершена провалом. Спроба підкупу виборців, аби залишитися при владі. Найголовніше - громадяни (виборці) від таких ігрищ влади постраждають подвійно! Виправити ситуацію ми з Вами зможемо вже після виборів, зараз важливо пояснити все це людям, тому дякую Вам за перепост.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...