Донеччина отримає якісні дороги

561
Донеччина отримає якісні дороги

Б.Колесніков: Наступного року буде розпочато будівництво швидкісної магістралі Донецьк-Луганськ. Це буде дорога І категорії, з чотирма смугами руху. Думаю, її буде збудовано за півтора роки.

Крім того, продовжуватимуться роботи на трасі Донецьк-Дніпропетровськ та розпочнеться проектування магістралі Донецьк-Запоріжжя.

Також буде повністю відреконструйовано дорогу Маріуполь-Донецьк-Слов’янськ, збудовану майже 40 років тому. Після реконструкції це буде одна з найкращих доріг області.

Будівництво та ремонт автодоріг в Україні виконується не тільки в рамках підготовки до Євро-2012, а є комплексною роботою. Нові дороги – це не окремі ямкові ремонти, це комплексна і серйозна робота, яку наша держава виконуватиме як до чемпіонату, так і по його завершенню.

Дороги всі будуть відремонтовані - буде Євро-2012, чи навіть якби його не було. Усі дороги в Україні будуть ремонтуватись.

У перспективі: в Україні - майже 170 тисяч магістральних доріг, із них 50 тисяч – буде національного і міжнародного рівня, 120 тисяч буде передано областям з відповідним фінансуванням.

Основні напрямки робіт з будівництва, ремонту та реконструкції доріг: Київ-Ковель-Ягодин, Кіпті-Глухів-Бачівськ (у Сумській області), Київ-Харків (від Борисполя до Лубен), Київ-Львів-Західний кордон України, Київ-Москва (у Сумській області), Київ-Харків (у Київській та Полтавській областях), Миколаїв-Херсон, підведений обхід м. Дніпропетровськ та багато інших.

Борис Колесников