УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Роман Насиров
Роман Насиров
Украинский политик. Глава Государственной фискальной службы Украины. Президент Федерации дзюдо Украины

Блог | Я вас запевняю – правда переможе

Роман Насіров

Дуже не хочу вірити, але все більше схиляюся до думки, що народні депутати Наєм і Лещенко, так само як і суддя Солом’янського районного суду м. Києва Бобровник "на чомусь" потрапили на "гачок" до НАБУ, в обмін на те, що їх не будуть чіпати за діяльність з ознаками протиправності, яка викликає неоднозначну реакцію у суспільстві.

Погодьтеся, що досить важко пояснити стрімке виникнення і таке ж саме припинення, скандалу навколо квартири в центрі Києва і коштів на неї.

З іншими "борцями" за справедливість, такими як Журжій, і так все зрозуміло. Зокрема, останній "як смерті" боїться розслідувань податкової міліції його ймовірних зловживань у сфері оподаткування. Однак рано чи пізно цю справу розслідують і будуть поставлені усі крапки над "І", з притягненням винних до відповідальності.

Новини та опубліковані матеріали відносно судді Солом’янського районного суду м. Києва Бобровника, думаю не одного мене приголомшили та викликали обурення, як така особа може вирішувати долі людей та приймати рішення іменем України!

У мене всі сумніви розсіялися стосовно законності та обгрунтованості рішень судді Солом’янського районного суду м. Києва Бобровника!

Цікаво, як після опублікування таких матеріалів суддя Солом’янського районного суду м. Києва Бобровник, планує далі працювати? Сам попросить про відставку, чи продовжить далі працювати, якби нічого і не відбулося? Можливо кримінальна справа буде порушена, однак із впевненістю можна сказати, що ймовірність її закриття, у зв’язку із відсутністю складу злочину, досить висока, адже свою "потрібність" для НАБУ цей суддя довів не словами, а "справами".

Тепер стає все зрозумілим, чому мене в напівсвідомому стані та в супереч чинному законодавству, в суботу привезли до чергового судді Солом’янського районного суду м. Києва Бобровника. Він напевно в НАБУ досить сильно висить на "гачку", що готовий так цинічно порушувати закон і робити все що скажуть.

Я вимагаю переглянути не обґрунтований та безпідставний запобіжний захід прийнятий суддею Солом’янського районного суду м. Києва Бобровником.

І все це навколо сфабрикованих звинувачень, по справі якої фактично не має, як і не має розслідування, не має питань по суті, а є лише залякування і "чорний" піар.

Я діяв, як і завжди дію, виключно у рамках Закону, як і всі співробітники ДФС у цій справі.

А все що відбувається, це якась протиправна домовленість та беззаконність, однак усьому свій час і я Вас запевняю – правда переможе.

Цікаво лише одне, що зараз далі буде.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...