Про важливість рекомендацій парламентських слухань щодо зовнішньої політики України

ВР

Нинішня Верховна Рада має успішний досвід реалізації своїх конституційних повноважень щодо визначення засад зовнішньої політики держави. Що є особливо важливим в умовах зовнішньої агресії.

Саме парламент ухвалив рішення про визнання Росії державою-агресором та визнання юрисдикції Міжнародного кримінального суду щодо злочинів проти людяності та воєнних злочинів, скоєних вищим керівництвом Росії.

Саме наш парламент прийняв звернення до Конгресу США щодо практичної реалізації безпекових гарантій за Будапештським меморандумом шляхом надання Україні статусу Основного союзника поза НАТО та укладення двосторонньої оборонної угоди між нашими державами.

Видео дня

Маємо зробити наступний важливий крок – ухвалити Рекомендації парламентських слухань щодо актуальних питань зовнішньої політики України.

Цей документ дає комплексну оцінку нинішньої ситуації, а також стратегічні рекомендації українській владі, до вироблення яких долучилися усі патріотичні проєвропейські фракції і групи.

За браком часу виділю лише одну. З метою реалізації міжнародно-правової відповідальності Росії за збройну агресію проти України маємо підготувати консолідовану претензію України до Росії як держави-агресора щодо усього величезного обсягу нанесеної нам шкоди й широко представити її в ООН і в усьому світі. Нагадаю, що в часи Другої світової війни СРСР почав готувати свою консолідовану претензію до гітлерівської Німеччини ще задовго до перемоги – у 1942 році.

Хочу наголосити - прийняття цих Рекомендацій суттєво посилить зовнішньо-політичну позицію України на міжнародній арені.

Радикальна партія Олега Ляшка брала активну участь у підготовці цього стратегічного документу і закликає усіх вас консолідовано його підтримати.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.