УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Руслана в річницю Майдану побажала українцям терпіння та віри

Руслана в річницю Майдану побажала українцям терпіння та віри

Майдан народився завдяки свідомості людей. Про це "Обозревателю" заявила відома українська співачка Руслана Лижичко, яка разом з чоловіком Олександром Ксенофонтовим багато часу провела на революційному Майдані.

Читайте:Братья Капрановы: в аннексии Крыма винить некого

"Сьогоднішній день і цього року, і у наступні роки означатиме для мене більше, ніж я могла собі уявити, коли вперше приїхала на Майдан. Я пам'ятаю, як народжувався Майдан. Ми самі його народили. Коли ми стояли під Стелою зі студентами рівно рік тому, у нас, і взагалі ні в кого в Україні і у світі не було думки, що події розгорнуться саме так. І що в Україні почнеться війна. Українці за своєю ментальністю є мирною, але свободолюбивою нацією", - сказала Руслана.

Читайте: Бенюк назвал события на Майдане благородной страницей истории

Рано чи пізно наша свобода, на думку співачки, повинна була посісти своє місце і стати фундаментом для побудови нової України.

Якби українці мали відповідь на запитання, які помилки були припущені під час Майдану що привело до анексії Криму та війни на сході країни, напевно, вони б сьогодні жили в мирі і мали єдину країну.

Читайте: Ступка о Майдане: украинский народ взрывается, когда терпение лопается

"Хоча я впевнена в тому, що Україна залишиться єдиною і неділимою. Але перша помилка в тому, що влада не прислухається до людей, ні в що не ставить інтереси громадськості. І мільйонні звернення від українців з їх ідеями, думками, проханнями і пропозиціями по державотворенню залишаються без відповіді", - підкреслила Руслана.

До політики зараз, як каже співачка, може потрапити лише той, хто має гроші на кампанію та просування свої підопічних. В той час, коли суспільство самотужки допомагає нашій армії, розселяє біженців, організовує громадські ініціативи, бореться із пропагандою і так далі.

Читайте:Лидер Mad Heads назвал Майдан местом, где рождалась украинская нация

"Люди - велика сила і великий скарб. Перш за все, країна в обличчі влади повинна цінувати і розвивати свій людський ресурс, а не піклуватись про накопичення і збереження грошей. Тому що гроші без людей не маються абсолютно ніякої цінності. Це така проста і зрозуміла істина. Але ми чомусь не може її примінити для України. Українці дуже втомлені від негараздів. Люди хочуть відчути себе потрібними і повноцінним громадянами, про яких думають і яких поважають перед усім", - заявила Лижичко.

Читайте: Вакарчук рассказал, что для него значит годовщина Майдана

Українцям в день святкування річниці Майдану Руслана бажає терпіння та віри.

" Моліться з Україну, за своїх близьких, за тих, хто біля нас і за тих, хто вже пішов від нас. Ми неодмінно дочекаємося кращих днів", - сказала співачка.

Детальніше про те, що думають українські "зірки" з приводу річниці Майдану, читайте у статті "Украинские "звезды о Майдане: это начало новой истории"