УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Переходи на "Нивках" та "Шулявській" реконструюють

324
Переходи на 'Нивках' та 'Шулявській' реконструюють

З початку 2008 року міська влада провела 37 інвестиційних конкурсів із залучення інвесторів для будівництва та реконструкції об’єктів. Про це повідомив перший заступникголови КМДА Денис Басс. За рахунок проведених за п’ять місяців поточного року інвестиційних конкурсів міський бюджет отримає більше ніж 170 млн. грн., з яких більше ніж 131 млн. грн. будуть складати внески інвесторів на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста.

Серед інвестиційно-привабливих пропозицій були такі, як будівництво накриття частини Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену, яка незабаром з’єднає Троєщину та центральну частину міста. Завдяки цьому, мешканці прилеглих територій будуть захищенні від шуму потягів, що забезпечить більш комфортні умови проживання в мікрорайоні. Залучення інвесторів для цього об’єкту дає можливість заощадити кошти міського бюджету та направити їх для будівництва нових станцій метрополітену, що вкрай необхідно киянам.

Залучено інвесторів до реконструкції старих будинків, що покращить зовнішній вигляд міста в цілому, а праця та проживання в них стане більш затишним та комфортним. Крім того, буде реконструйовано території та переходи в районі станцій метрополітену "Нивки" та "Шулявська" з урахуванням нової транспортної розв’язки. Це дозволить покласти край стихійній торгівлі в цьому районі та зробить зручною пересадку пасажирів громадського транспорту.

Важливими інвестиційними проектами є також будівництво підземних паркінгів у центральній частині міста, що дозволить не тільки підвищити кількість місць для парковки в історичному та діловому центрі столиці, але й зменшити кількість заторів.

Міська влада залучає інвестиційні кошти і до реконструкції Ленінградської та Либідської площ, адже ці ділянки є одними з основних автомобільних вузлів у місті.

Залучення інвесторів до провадження таких важливих для киян проектів дасть можливість міській владі не лише залучити до бюджету додаткові кошти, але й вирішити велику кількість нагальних питань. Про це "КИЯНАМ" повідомили у прес-службі КМДА.