УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

ВР віднайшла спосіб стерильної ампутації київського голови

450
ВР віднайшла спосіб стерильної ампутації київського голови

Заступник голови фракції НУ-НС у Верховній Раді Тарас Стецьків оцінює рішення про призначення дострокових виборів мера столиці як "політико-правове". Про це нардеп розповів під час веб-конференції на "Обозревателе".

За його словами, "з одного боку, це прецедент. Верховна Рада не могла пасивно спостерігати за тим, як цинічно і безпардонно грабується власність київської громади. З другого боку, іншого способу усунути київського мера, стерильно-законного, не було, бо референдум він блокував, суди були тотально куплені, а прокуратура бездіяла, тому що їй затикали рот земельними ділянками".

Разом з тим, депутат вважає, що задля того, щоб "цей прецедент не став руйнівним для місцевого самоврядування, ВР повинна негайно прийняти цілий ряд законів, які дають реалістичні і цивілізовані процедури для місцевих громад тримати контроль і над депутатами міських рад, і над мерами. А також можливість їх відкликання".

Стосовно єдиного кандидата від БЮТ та можливості його підтримки блоком НУ-НС, Тарас Стецьків заявив, що "найкраще, коли був би спільний кандидат від коаліції, а не нав’язувати нам БЮТівського кандидата. Не буде спільного, тоді НУ-НС має поставити на найбільш рейтингового кандидата".