На Київщині пенсіонер став жертвою знайомої

198
На Київщині пенсіонер став жертвою знайомої

Пенсіонер Іван Максимович ніколи не думав, що на схилі літ судитиметься з односельцями. Все почалося, коли до дідуся прийшла знайома Марія і запропонувала разом сходити до сільської ради. Тамтешня секретарка без жодних пояснень поклала перед дідом якісь документи.

Видео дня

Іван Максимович, постраждалий: "Кажуть: підпиши. Я кажу: нічого не бачу. Справка є. Та ви отут, отак. Ну, підписав. А потім питаю, за що розписався? А вона сміється. Як ви помрете, все, що вам належить, буде моє".

На цьому сюрпризи не скінчилися. Згодом дід Іван дізнався, що є ще один - інший заповіт, тільки від імені покійної дружини пенсіонера. Згідно з ним, спадкоємницею була та сама Марія.

Спадкоємниця не змусила довго на себе чекати. Разом зі своїм родичем Григорієм частенько навідувалися до старого. Через це дідусеві довелося навіть деякий час жити в знайомих.

"Іван Максимович не ночував дома, приходив до нас. Каже - мене можуть вбити, випихали з хати", – зазначив Володимир Михальський, мешканець с. Івановичів.

У діях спадкоємців міліція злочину не знайшла. А вони, за словами доньки постраждалого, відверто насміхаються, адже в діда 32 сотки присадибної ділянки та 4 гектари паїв. Вартість землі у Васильківському районі зростає щороку, повідомляє "НТН".