УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

КРУ виявило порушення у Київському поліграфічному училищі

423
КРУ виявило порушення у Київському поліграфічному училищі

Контрольно-ревізійне управління в м. Києві провело ревізію Київського вищого професійного поліграфічного училища за період з 01.01.2007 по 01.10.2008, якою встановлено порушень фінансово-бюджетної дисципліни на загальну суму 436,76 тис. гривень, з них ті, що призвели до втрат, – на 101,45 тис. гривень.

Як повідомили "КИЯНАМ" у  прес-службі КРУ в м. Києві, під час проведення контрольного заходу працівники КРУ виявили, що Училище завищило потребу в бюджетних асигнуваннях на оплату комунальних послуг в сумі 87,81 тис. гривень.

Також встановлено, що педагогам Училища нараховувались надбавки за вислугу років під час їх перебування у щорічних відпустках. Це призвело до зайвої виплати 8,41 тис. гривень.

Водночас, через непроведення індексації заробітної плати та стипендії, працівники недоотримали 2,74 тис. грн., а студенти – 25,45 тис. гривень.

Окрім того, в Училищі зафіксовано завищення вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт – на 2,5 тис. грн., завищення кредиторської заборгованості – на 38,45 тис. грн., заниження вартості основних засобів – на 249,95 тис. гривень.

Проведеними в ході ревізії інвентаризаціями товарно-матеріальних цінностей встановлено лишки на суму 18,72 тис. гривень.

За ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку п’ятьох посадових осіб об’єкту контролю притягнено до адміністративної відповідальності за ст. 164-2 КУпАП.

Про результати контрольного заходу поінформовано прокуратуру Солом’янського району.