Недобудований бетонний колектор став пасткою для водіїв

459
Недобудований бетонний колектор став пасткою для водіїв

Протягом грудня 2007-го на недобудованому бетонному колекторі завглибшки 15 м, що викопали біля дому N26 на вул. Артема (центр), двічі зависали автомобілі. Трагедій не сталося дивом, кажуть робітники, які працюють на цій споруді.

Видео дня

Рік тому проїжджу частину вул. Артема перекопали з парного боку одразу в трьох місцях. Рух нею обмежено. Для автівок, що прямують парною стороною в бік Лук’янівки, повісили тимчасові знаки. Вони наказують оминати зелений будівельний паркан і виїжджати на зустрічну смугу.

Перша аварія сталася на початку грудня. На бетонному колодязі завис ”Лінколь Таун Кар” — дороге та важке авто представницького класу. Машина була з номерами Волинської області.

— Місяць тому іду на роботу о 9-й ранку. Бачу — о, висить на колекторі цей ”лінкольн”. Зовсім не пошкоджений, лише фарбу зішкрябав. А другий випадок стався 13 грудня, на Андрія. Знов іду на роботу. О-о-о, дивлюсь — а на тому ж місці уже висить друга машина — ”ланос”! Отой да, був сильно побитий. Обидва залетіли, кажуть, о 2-й ночі, — пригадує ”ГПУ” Олександр Харітонов, працівник фірми, розташованої на цій вулиці.

Жителі розповідають, обидві машини сильно розганялися по Артема. Водії не бачили знаків і червоного ліхтаря, що попереджував про перешкоду. Налітали на паркан, ”клали” його. Той спрацьовував, як трамплін. Після цього машини злітали в повітря. А приземлялися на край бетонного колектора. Рятував їх паркан із арматури. Машини зависали на стальних прутах, ті амортизували, не давали автівкам звалитися униз. Якби легковики упали, не виключено, що водії загинули б. Колектор дуже глибокий.

Зараз половину колектора закрили і заасфальтували. Біля нього досі висять червоні ліхтарі. Інших аварій поки не було, повідомляє "Газета по-українськи".