УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

ЖАХ: банда дітей нахабно грабує киянок

693
ЖАХ: банда дітей нахабно грабує  киянок

Банда дітей грабує жінок на Лісовому. Зона нападу – навколо місцевого "Фуршету". Десятки випотрошених та розрізаних жіночих сумочок на тротуарах, у дворах, під лавками. Така картина стала звичною для киян, які живуть неподалік будівельного ринку Юність (вул. Братиславська, Лісовий масив).

Увечері від метро Чернігівська киянки повертаються додому групками. Вони йдуть погано освітленими вулицями, намагаючись не відставати одна від одної, в напрямку Соцмістечка. Це для того, аби в разі нападу грабіжників дати гуртом відсіч. Але, за інформацією місцевих жителів, такий спосіб не завжди спрацьовує. Бо зловмисники нападають на жертв, як правило, біля дверей під’їздів.

– У це важко повірити, але нападають на жінок діти. Вік злочинців – від десяти до п’ятнадцяти років, – упевнена місцева киянка Юлія Шевченко, 20 років. – Хто зверне увагу на дитину, яка тобі по пояс? А воно йде поряд, придивляється, вивчає, чи не зустрічає жінку чоловік. Біля будинку, коли та втрачає пильність, злочинці нападають. А потім зранку виходиш із дому, а на землі вже валяються документи, кредитки, косметички. Інколи грабіжники підкидають непотрібні їм сумочки на місце нападу. Забирають лише гроші й мобільники, – каже жінка.

Юлія Шевченко додає, що часто бачить у мікрорайоні патрульних міліціонерів. Та напади на жінок, тим не менше, не припиняються, повідомляє "ГПУ".

Одне з улюблених місць нападів – маршрут, що пролягає від місцевого супермаркету "Фуршет" (вул. Братиславська, 14б) до вулиці Шолом-Алейхема (масив Лісовий).

Про постійні грабежі перехожих бандою неповнолітніх у місцевому Дніпровському райвідділі добре знають. Запевняють, що роблять усе можливе, аби встановити й затримати бандитів.