На довгобудову Троєщини завели кримінальну справу

264
На довгобудову Троєщини завели кримінальну справу

Столичною владою направлені запити до прокуратури Дніпровського, Деснянського районів та прокурора міста Києва щодо перевірки всіх виявлених фактів, що вказують на розкрадання та нецільове використання грошей в особливо великих розмірах попереднім керівником ТОВ "Смарт Системз".

Видео дня

Факти зловживання були виявлені під час перевірки фінансово-господарської діяльності Постоєнка, який очолював інвестиційну компанію.

 Як повідомив голова Деснянської РДА Юрій Захаричев, нині відшуковуються шляхи додаткового фінансування та завершення будівництва на вул. Лаврухіна, 5 та 6. Як варіант, передбачається  залучити Холдингову компанію "Київміськбуд" до вирішення цієї проблеми.  Планується відвести земельну ділянку та спорудити на ній необхідну кількість житла.

Нагадаємо, компанією "Смарт Системз" планувалось добудувати та здати в експлуатацію в 26-А мікрорайоні житлового масиву "Вигурівщина-Троєщина" в поточному році два житлові будинки. Однак, у 2005 році будівництво житла велося уповільненими темпами, а тепер і зовсім припинилось. Про це "КИЯНАМ" повідомили у прес-службі КМДА.