УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

У столиці затримали п’ять грузинських злодіїв

306
У столиці затримали п’ять грузинських злодіїв

Робітники УБОЗу разом із колегами з Департаменту Держслужби охорони затримали групу громадян Грузії, які протягом тривалого часу скоювали квартирні крадіжки.

За грати потрапили п’ятеро осіб, серед яких є два брати – 36-річний Акакі М. та Вахтанг М. 1983 р народження. Одного з них (старшого) минулого року було депортовано з України, однак згодом він знову повернувся до нашої держави, за фальшивими документами.

Як повідомила "КИЯНАМ" речник УБОЗу Олена Мельник, у підозрюваних вилучено речові докази, зокрема ноутбук. За попередніми даними, кавказці встигли скоїти в Києві багато злочинів. Нині слідчі з’ясовують, чи причетна ця бригада до крадіжки грошей та речей у політолога Олеся Донія.

Загалом цього року усіма службами МВС виявлено 302 організовані кримінальні групи та злочинні організації, які налічували 1136 учасників. Вони вчинили більше трьох тисяч злочинів. Матеріальні збитки від їхньої злочинної діяльності становлять 58,1 млн. гривень. Завдяки правоохоронцям уже відшкодовано майже 41 млн. гривень.

"КИЯНИ"