УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

В усіх районах столиці будуть створювати нові зелені зони

234
В усіх районах столиці будуть створювати нові зелені зони

Міський CALL-центр повинен негайно надати в райони статистику проблемних питань, які порушують у своїх зверненнях і скаргах кияни. Відповідно до цієї інформації, голови районних державних адміністрацій протягом червня внесуть зміни до загальноміської та районних програм "Твій дім, твоє подвір’я". Відповідне доручення Київський міський голова Леонід Черновецький дав під час робочої наради з керівниками структурних підрозділів КМДА та райдержадміністрацій.

Мер також доручив главам районів надати до 6 червня першому заступнику голови КМДА Денису Бассу інформацію про кошти, які виділяються в кожному районі на відновлення асфальтового покриття внутрішньоквартальних проїздів, і про об’єми цих робіт. З’ясують і те, як виконано наказ Леоніда Черновецького від 16 травня щодо виділення коштів для закупівлі 30 резервних автомобілів-сміттєвозів та 2,5 тисяч контейнерів ємкістю 1,1 м3.

Міський голова визнав незадовільною роботу райдержадміністрацій (крім Дарницької), які досі не спромоглися надати до Головного фінансового управління заявки щодо виділення необхідних коштів з міського бюджету для підвищення заробітної плати двірникам. Такі пропозиції Леонід Черновецький доручив підготувати терміново.

Крім того, Леонід Черновецький доручив керівникам районів забезпечити систематичне проведення дератизаційних і дезінфекційних заходів для попередження поширення щурів.

Так само невідкладно в районах повинні обстежити території і підготувати конкретні пропозиції Київському міському голові щодо створення нових зелених зон: парків, скверів, квіткових майданчиків (вказавши їхні адреси та бажані площі). Про це "КИЯНАМ" повідомили у прес-службі КМДА.