УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Вагітна наркоманка виготовляла та збувала "ширку"

414
Вагітна наркоманка виготовляла та збувала 'ширку'

У ході проведення комплексного оперативно-профілактичного відпрацювання столиці працівники батальйону патрульної служби міліції Оболонського райуправління внутрішніх справ затримали особу, яка виготовляла і збувала наркотики. Коли жіночка вийшла зі своєї квартири, міліціонери вже чатували на неї. Жінка спробувала втекти від міліціонерів, бо в неї на це були причини – у кишені лежав шприц з ацетильованим опієм, у сумочці – ще два. "Ширку" вона хотіла продати своїм постійним клієнтам.

Особу затримали і доставили в Оболонське райуправління міліції. У подальшому з’ясувалося, що затримана – наркоманка зі стажем. Кілька років тому повернулася з місць позбавлення волі, де відбувала покарання за виготовлення і розповсюдження наркотичних речовин. Та тюрма, по суті, не змінила її поглядів на життя. Найбільшою цінністю для неї і дотепер залишається наркотик. Тому їй не цікава ні власна донька, якій зараз 13 років, ні рідна мати (з ними вона проживає в одній квартирі).

Після слідства, звичайно, суд винесе жінці справедливий вирок. Однак, він може зглянутися на неї і не відправити вдруге за грати, бо затримана наркоманка зараз перебуває на 6-му місяці вагітності, повідомляє ЦГЗ ГУМВС України в м. Києві, пише "Хрещатик".