УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

В столиці відбудуться змагання стронгменів серед студентства

240
В столиці відбудуться змагання стронгменів серед студентства

В суботу 02 червня 2007 року о 16:00 на Площі Знань НТУУ "КПІ" розпочнуться змагання найсильніших студентів університетів – "I Міжнародні студентські богатирські ігри".

В суботу 02 червня 2007 року о 16:00 на Площі Знань Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" розпочнуться змагання найсильніших студентів університетів – "I Міжнародні студентські богатирські ігри". Турнір спрямований на розвиток спортивного руху в Україні, пропаганду здорового способу життя серед молоді, популяризацію змагання стронгменів серед студентства. Традиційний з 1972 року для всього світу турнір найсильніших чоловіків виходить на міжнародний університетський рівень.

За право носити звання найсильнішої змагатимуться студентські команди:

  • Варшавського технологічного університету

    Талліннського технологічного університету Санкт-Петербурзького державного технічного університету Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут"

Програма конкурсу передбачає виступи творчих та спортивних колективів, конкурси з призами для глядачів, можливість усіх бажаючих спробувати власні сили зі знаряддями.

На захід запрошені міністр освіти і науки Ніколаєнко С.М., міністр у справах сім’ї молоді та спорту Корж В.П., представники посольств в Україні Республіки Польща, Естонської Республіки, Російської Федерації, представники місцевої влади.

Започаткування традицій Strongman-ів в Київській політехніці відбувається за підтримки федерації стронгменів України UFSA та випускника НТУУ "КПІ" депутата Київради Дмитра Андрієвського.

"КИЯНИ"