УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

У "Вечірньому Києві " нове протистояння

240
У 'Вечірньому Києві ' нове протистояння

Газета "Вечірній Київ" найбагатостраждальніша з усіх видань. Уявіть собі. За півроку команда Черновецького міняє 4 в.о. редактора. Свого часу колектив цього муніципального видання звертав увагу громадськості на те, що в газеті порушують свободу слова, робив прес-конференції, протестував. Але потім усе якось втихомирилося: колектив, схоже, знайшов спільну мову з мерією. І ось нове протистояння.

Видео дня

ИА "За Київ" отримало протокол зборів трудового колективу, де колектив протестує проти переселення в приміщення іншої муніципальної газети "Хрещатик". Та, найважливіше, проти Виклику членів трудового колективу до в.о. головного редактора газети "Хрещатик" на співбесіду з метою визначення професійної придатності.

Чим викликані такі співбесіди і переїзд – колективу невідомо. Саме тому вирішено:

1. До зустрічі з офіційними представниками КМДА та засновника "ВК", яким є Київрада, на співбесіду з керівником "Хрещатика" не їхати.

2. Можливий переїзд редакції на нове місце базування призупинити.

3. Звернутися до в.о. головного редактора газети "Вечірній Київ" Малашенка Р.В. з вимогою про зустріч з Т.Васильєвою та О.Прогнімаком сьогодні, 28 квітня, в приміщенні редакції газети "Вечірній Київ".

Ми звернулися з проханням пояснити ситуацію до депутата Київради Олександра Бригинця, але він теж не вніс ясності.

– Тут є дві проблеми, як я розумію. Переїзд, певно, відбувається до муніципального приміщення з орендованого з метою економії ресурсів. Так, принаймні, я думаю. Що стосується співбесід з керівником іншого видання – це для мене загадка. Не думаю, що йдеться про атестацію саме в ці святкові дні, але все ж не хочеться вірити, що йдеться про щось протизаконне чи про щось не в інтересах людей. – висловив сподівання О.Бригинець.