УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Відновлено газопостачання 26 населених пунктів Київщини

351
Відновлено газопостачання 26 населених пунктів Київщини

У середу, 9 травня, біля с. Лука Таращанського району на транзитному газопроводі "Уренгой - Помари - Ужгород" продовжувалися аварійно-відновлювальні роботи, де 7 травня стався вибух газу з послідуючим горінням, внаслідок якого було пошкоджено 30 м транспортної магістральної труби та відключено від газопостачання м. Тараща та 33 населених пункти (з них : 21 н.п. Таращанського району, 5 н.п. Богуславського району, 2 н.п. Ставищанського району та 5 н.п. Черкаської області). Всього відключено від газопостачання 12 тис. 610 абонентів (з них 480 у Черкаській області). Про це "КИЯНАМ" повідомили у прес-службі МНС України.

До ліквідації наслідків надзвичайної ситуації залучено ДП "Черкаситрансгаз", до складу якої також включено бригади лінійно-експлуатаційних служб Золотоніського, Гайсинського, Барського, Кременчуцького, Олександрійського, Первомайського (Харківська обл.) та Боярського лінійного відділення Управління магістральних газопроводів. Всього до проведення робіт задіяно 80 чол. особового кладу та 18 од. техніки (3 екскаватори, 2 бульдозери, 4 трали та 10 автотранспортних одиниць).

Станом на 7 год. 10 травня повністю відновлено газопостачання 5 населених пунктів Черкаської області та у Київській області - 26 населених пунктів (Таращанський район - 22 н.п., Богуславський - 4 н.п.). Роботи по відновленню газопостачання населених пунктів у Богуславському та Ставищанському районах Київської області тривають.

Координацію дій з ліквідації наслідків вибуху та відновлення газопостачання населених пунктів здійснює оперативна група Головного управління МНС у Київській області.