УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

"Регіонали" обіцяють провести по столиці 100000 чоловік

294
'Регіонали' обіцяють провести по столиці 100000 чоловік

Від самого ранку до столиці прибувають учасники акцій із різних областей України. Здебільшого це прихильники Партії регіонів, повідомляє 5 канал.

Близько трьох тисяч мітингувальників уже прямують від столичного вокзалу до середмістя. Першими прибули молодики, які не пояснили мету приїзду, сказано у повідомленні. Згодом близько двох тисяч осіб під прапорами із символікою Партії регіонів організовано рушили до Європейської площі. Вони охоче розповідають про політичні переконання. Кажуть, підтримують політику прем’єр-міністра Віктора Януковича і виступають проти розпуску Верховної Ради.

Біля Річкового вокзала Києва влаштували стоянку близько вісімдесяти автобусів з номерами південних, центральних та східних областей. Пасажири – прихильники прем’єрської партії.

Повідомляється, що Пратія регіонів на підтримку своєї політичної акції обіцяє сьогодні вивести на вулиці Києва сто тисяч людей. Коаліція планує проводити акції на Європейській, Михайлівській, Софійській і Контрактовій площах. А також у Маріїнському парку та парку Шевченка.