УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Як Черновецький одним прийомом 3 тисячі вдовільнив

306
Як Черновецький одним прийомом 3 тисячі вдовільнив

14:28 Прийом мера закінчився о 14.20. Хоча попервах було обіцяно, що він триватиме щонайменше дві години.

Видео дня

"Ви прагнете демократії. І те, що ми сьогодні зустрілися – це демократія. Але той безлад, який сьогодні творився, демократією назвати не можна. Якщо так триватиме й далі, я з вами зустрічатися не буду", – налякав Черновецький.

Він запропонував створити добровільну дружину, яка б стежила за порядком.

За час прийому градоначальник вислухав трохи більше десятка скарг з мікрофонів і, за його словами, було зареєстровано 3 тисячі заяв. Мер пообіцяв, що на більшість із них відповідь буде підготовлена до наступної суботи.

Присутні на Хрещатику спостерігачі висловили припущення, що ці цифри пан Черновецький завищив на порядок.

13:46 Прийом громадян мером Києва Леонідом Черновецьким затримався на півгодини.

Перед цим Леонід Черновецький зробив коло довкола будівлі міськадміністрації, оглядаючи натовп, який зібрався тут ще з 11 ранку. Деякі з прохачів, які його помітили, намагалися передати свої заяви мерові особисто в руки, але він принципово не забажав їх брати.

Потім градоначальник зайшов у будівлю КЕДА з чорного входу.

Перед міськадміністрацією було виставлено широкий стіл, який одразу оточили охоронці в цивільному, не допускаючи людей до тіла мера. Киян попросили відійти подалі, аби градоначальник міг нормально працювати. Однак натовп гуртувався ближче до столу, біля якого столи Черновецький та його заступники.

Єдиним заступником, який ризикнув "вийти в люди", був Іван Салій. Серед натовпу ходять юристи – переважно колишні помічники Леоніда Черновецького у виборчій кампанії – які збирають і реєструють заяви. Вони роздають візитки з телефонами, за якими можна з’ясувати долю переданих документів.

Для того, щоб висловити прохання меру особисто, виставлено два мікрофони. Але до них не можуть доступитися люди, які стоять на Хрещатику з самого ранку.

Василь Васютин, "КИЯНИ"

фото Олена Самба/"КИЯНИ"