УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

У Києві презентовано Українську школу політичних студій

249
У Києві презентовано Українську школу політичних студій

 У Києві презентовано Українську школу політичних студій.

Як передає кореспондент УНІАН, на урочистому відкритті школи, яке відбулось у Верховній Раді України, голова Ради лабораторії законодавчих ініціатив, директор Української школи політичних студій Ігор КОГУТ наголосив, що ця школа дасть можливість зрозуміти, як працюють демократичні інституції в Європі, насправді зрозуміти, що є верховенство права, права людини, свобода слова тощо.

Генеральний директор з питань політичної діяльності Ради Європи Жан-Луї ЛОРАН розповів, що це 12-та школа, організована за сприяння Ради Європи в Центральній і Східній частині Європи. За його словами, перша школа була відкрита 13 років тому в Москві. Потім відкривались школи в Хорватії, Румунії, Вірменії, Грузії та інших країнах.

Також у ході презентації школи відзначалось, що Кабінет Міністрів Ради Європи на початку цього року назвав створення школи політичних студій одним із кроків, що мають особливе значення для розвитку демократії в Україні.

Посол Японії в Україні Муцуо МАБУЧІ розповів, що ця школа була організована на кошти японського уряду, які були передані Раді Європі з цією метою.

Школа була організована Лабораторією законодавчих ініціатив спільно з генеральним директором з політичних справ Ради Європи та Посольством Японії в Україні.

Українська школа політичних студій – незалежний позапартійний проект, який має на меті формування навчання та підтримку нової генерації політиків, державних службовців, лідерів громадянського суспільства, підприємців, журналістів, юристів, яким під силу сформувати та реалізувати українську європейську ідею. 35 учасників школи, які були відібрані з-поміж 400 кандидатів з всієї України, візьмуть участь у трьох сесіях школи в Україні та одній - в Страсбурзі (Франція). Вони прослухають лекції відомих політичних діячів, фахівців в різних галузях як України, так і Європи.