Містобудівна рада змусила будівельників змінити плани

243
Містобудівна рада змусила будівельників змінити плани

Містобудівна рада Києва рекомендує корпорації "Укрреставрація" (Київ) зменшити об`єм офісного центру на вулиці Михайлівській, 18, в Шевченківському районі столиці. Про це повідомив головний архітектор Києва Василь Присяжнюк на засіданні містобудівної ради в середу, 22 листопада. Про це "КИЯНАМ" повідомили у прес-службі КМДА.

Видео дня

"Якщо робити цей центр, то набагато меншого об`єму", - сказав Присяжнюк.

Архітектори зауважили, що будівництво центру площею 4,56 тис. кв. м на земельній ділянці площею 0,1 га перевищує норми містобудівного розрахунку.

Архітектор Янош Віг сказав, що центр ускладнить і так непросту ситуацію з під`їздами до кварталу, оскільки практично у кожного його працівника буде власний автомобіль. Він наголосив, що за правилами забудови всередині історичного кварталу можливе будівництво 2-, максимум 3-поверхових будівель.

Архітектор Андрій Миргородський також сказав, що для розміщення подібного центру, де у кожного співробітника буде автомобіль, необхідно проектувати мінімум дворівневий паркінг.

Раніше "Укрреставрація" запропонувала містобудівній раді Києва схвалити проект будівництва офісного центру на вулиці Михайлівській, 18, в Шевченківському районі.Українська спеціалізована науково-реставраційна проектно-виробнича корпорація "Укрреставрація" займається реставрацією будівель.