newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Проти Омельченка повстали мешканці Дегтярівської та Білоруської

402
Проти Омельченка повстали мешканці Дегтярівської та Білоруської

Скасування дозволів на будівництво нового будинку за адресою Білоруська, 3 вимагають від київської влади мешканці трьох будинків Шевченківського району Києва, розташованих за адресами: Дегтярівська, 6, а також Білоруська, 1 і 5.

Видео дня

Про це йдеться у колективному зверненні жителів до Київського міського голови, передає www.unian.net.

Згідно з документом, на цій земельній ділянці розміщені дитячий і спортивний майданчики та автостоянка.

Мешканці будинків зазначають, що під час відведення землі для ТОВ “Кроун” під забудову 22-поверхового будинку Київзем відвів цю земельну ділянку з фонду запасу земель соціальної та житлової забудови, хоча протягом останніх 25 років землекористувачем цієї ділянки було Управління житлового господарства Шевченківського району столиці.

“Як у 2003 році цей шматок землі 0,23 га опинився у фонді земель забудови, зараз з'ясовує прокуратура", зазначається у зверненні.

Мешканці будинків також наголошують на тому, що продовжать відстоювати свої права на нормальні умови проживання, згідно з п. 1 ст. 151 Земельного кодексу України.

У зверненні також зазначається, що мешканці побоюються за цілісність і технічний стан своїх будинків 1958 року спорудження і вважають, що замовник здійснив недостатнє інженерно-геологічне обстеження умов будівельного майданчика.

“Особливо конфлікт загострився після нападу та побиття голови ініціативної групи громадського об'єднання мешканців під час збору підписів під черговим листом-протестом”, зазначається у зверненні.