newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

60% виборців голосують за НСНУ?

270
60% виборців голосують за НСНУ?

Майже 60% киян, які взяли участь в акції „Парламентські вибори на майдані”, проголосували за „Народний союз „Наша Україна”. Друге місце (12,8%) посіла Партія регіонів, третє – Соціалістична партія (8,8%), четверте – Народна партія України (6,7%), п’яте – Комуністична партія (4,3%). Такі результати „голосування”, що відбулося вчора за ініціативи ВМО «Молодь – надія України».

Видео дня

Як повідомляє www.kievpress.info за інформацією „Майдан-ІНФОРМ”, до виборчого бюлетеню імпровізованих виборів на Хрещатику біля однойменної станції метро були включені 8 політичних партій, що мають парламентські фракції у Верховній Раді нинішнього скликання. Це – КПУ, НСНУ, СДПУ(о), СПУ, НПУ, УНП, ПРУ, Партія «Єдина Україна». Блок Юлії Тимошенко не було включено до бюлетеню для голосування, через заяви його керівництва про наміри балотуватися з разом з політичним проектом нинішнього Президента.

Загалом киянам було роздано 500 бюлетенів, однак проголосувало значно менше людей, зокрема за партії, подані у переліку бюлетенів – 374 осіб.