УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

«Київміськбуд» став найкращим підприємством Європи

630
«Київміськбуд» став найкращим підприємством Європи

ХК «Київміськбуд» отримала міжнародну нагороду Європейської Бізнес Асамблеї «Найкраще підприємство Європи», а президент компанії Володимир ПОЛЯЧЕНКО удостоєний звання «Кращий керівник року».

Як повідомила УНІАН прес-секретар президента ХК «Київміськбуд» Галина ГРОМИК, церемонія нагородження відбулася в Києві, в Державній резиденції Президента України в Будинку урочистих прийомів. Вшанування лауреатів національних та міжнародних нагород проходило в рамках програми «Лідери XXI століття».

Міжнародна нагорода «Європейська якість» заснована Європейською Бізнес Асамблеєю (ЕВА) (Оксфорд, Велика Британія) з метою стимулювання зусиль лідерів європейських держав на пропаганду світового досвіду і загальнолюдських цінностей, укріплення міжнародних економічних, наукових та культурних зв’язків, розвиток інтеграційних процесів в євразійському геополітичному просторі.

Міжнародними нагородами ЕВА нагороджуються видатні політичні та громадські діячі, представники бізнесу, науки та культури за професійні заслуги і особистий внесок в інтелектуальний розвиток сучасного світу.

Довідка УНІАН. Холдингова компанія “Київміськбуд” була створена у 1995 році на базі будівельних підприємств, які входили до складу Головкиївміськбуду. Наприкінці 1990-х виробничо-фінансова діяльність “Київміськбуду” заклала основи розвитку в Києві первинного ринку житла. З 1999 року, згідно з постановою Кабінету Міністрів України, на базі холдингу відбувається експеримент в житловому будівництві, метою якого є відпрацювання на базі підприємств “Київміськбуду” нових організаційних форм та економічних механізмів стимулювання розвитку житлового будівництва та розширення можливостей соціального забезпечення населення України.

Сьогодні ХК “Київміськбуд” - це провідний фінансово-будівельній комплекс України. З кожним роком у портфелі замовлень компанії зростає частка робіт, які виконують підприємства-члени холдингу за власним замовленням “Київміськбуду”, як інвестора будівництва.

Загальний обсяг робіт, виконаний підприємствами компанії за період з 1999 року по 2005 рік зріс більш як в 4,4 рази, а обсяг введення житла, побудованого холдингом як об'єднаним підрядником, на 82% і досяг у 2005 році 732 тис. квартири м.

Загалом, за 6 років ХК “Київміськбуд” збудував, як підрядник більше 4 млн. 400 тис. кв. м житла, у тому числі 2 млн. 471 тис. кв. м житла було зведено за рахунок інвестицій холдингу.