Запорожців закликають поділитися фотографіями добровольців

1,3 т.
Запорожців закликають поділитися фотографіями добровольців

На початку року Верховна Рада України проголосувала за внесення в календар свят і пам'ятних днів нової дати.

Видео дня

Так, з 2017 року Україна відзначатиме День українського добровольця 14 березня. Запоріжжя таку дату не проігнорує, адже з нашого міста і області на фронт відразу після Революції гідності в складі добровольчих формувань пішов не один чоловік.

Як стало відомо, 14 березня в Запоріжжі планують відкрити пам'ятну експозицію, присвячену добровольцям. І напередодні цього дня один з жителів міста, доброволець батальйону "Донбас", який пройшов найгарячіші точки фронту, Тимур Книш на своїй сторінці в Facebook просить городян відгукнутися і надати для заповнення експозиції фотографіями самих добровольців, волонтерів і всім, чим вони або їх сім'ї можуть поділитися.

"У нас, в Запоріжжі, до Дня українського добровольця готується відкриття експозиції в краєзнавчому музеї. Велике прохання, в кого є цікаві фото чи інше? Особливо  запорожців це стосується всієї області. Фото загиблих запорозьких хлопців, групові військові, особисті. Прошу серйозно до цього поставитись. Один з небагатьох шансів офіційного визнання. Запорозькі добровольці та волонтери, родини загиблих та живих-відгукніться", — пише Тимур.