Знаменита українка виграла престижний турнір WTA

29,0 т.
Катерина Бондаренко

Українська тенісистка Катерина Бондаренко стала переможницею турніру WTA в Узбекистані з призовим фондом у $250,000. 31-річна уродженка Кривого Рогу в фіналі Tashkent Open у двох партіях обіграла представницю Угорщини Тімю Бабош - 6:4, 6:4.

Читайте: Суперник відмовився продовжувати матч із найкращим тенісистом України через незвичайну причину

Бондаренко - Бабоша

Українка, яка займає 133-тє місце в рейтингу найсильніших тенісисток світу, зробила чотири ейси, допустила стільки ж невимушених помилок, реалізувала 4 брейк-пойнти з 10 і програла 2 гейми на своїй подачі. Матч тривав 1 годину 26 хвилин.

Для Бондаренко цей титул став другим у кар'єрі на турнірах WТА після перемоги на змаганнях у Бірмінгемі в 2008 році.

Нагадаємо, що раніше відома російська тенісистка відмовилася грати з українкою після поразки в першому сеті.