Я залишила своє серце на корті, – Світоліна про драматичну поразку в чвертьфіналі US Open

2,8 т.
Світоліна прокоментувала поразку від Лейли Фернандес

Перша ракетка України Еліна Світоліна (№5 у світовому рейтингу) зізналася, що доклала всіх зусиль для перемоги над канадською тенісисткою Лейлою Фернандес (№73) у чвертьфіналі Відкритого чемпіонату США (US Open). Вона поступилася 19-річній суперниці з рахунком 1:2 (3:6, 6:3, 6:7 (5:7)).

На своїй сторінці в Twitter наша співвітчизниця привітала суперницю, яка показала зрілу й агресивну гру. Українка також подякувала організаторам US Open і фанатам, які її підтримували.

"Опускати руки – не варіант... Я залишила своє серце на корті, але, на жаль, сьогодні у мене не вийшло. Вітаю Лейлу зі сміливим виступом. Я вдячна Відкритому чемпіонату США і всім, хто мене підтримував, за вашу любов", – написала Світоліна.

Еліна Світоліна прокоментувала поразку

Нагадаємо, що Еліна без варіантів програла перший сет, але зуміла зібратися в другому і зрівняти рахунок за партіями. Лейла Фернандес діяла в атакувальному стилі, намагаючись домінувати на корті, а українка частіше відбивалася та чекала на помилки від канадки.

Світоліній вдалося здійснити камбек у третьому сеті та перевести гру на тай-брейк. Вирішальний відрізок поєдинку пройшов у напруженій боротьбі, яка склалася на користь канадської тенісистки.

Світоліна привітала Лейлу Фернандес

Як повідомляв OBOZREVATEL, Даяна Ястремська є єдиною представницею України, яка продовжує виступи на US Open. Раніше вона вийшла в півфінал турніру в змішаному розряді.