Українська тенісистка Ястремська вийшла в півфінал US Open у змішаному розряді

2,0 т.
Даяна Ястремська

Українська тенісистка Даяна Ястремська (№124 в парному рейтингу) вийшла в півфінал Відкритого чемпіонату США (US Open) у змішаному розряді. Разом з австралійцем Максом Перселлом (№42) вони легко перемогли представницю Казахстану Ярославу Шведову (№861) і француза Фабріса Мартена (№37) з рахунком 2:0 (6:2, 6:3).

Наша співвітчизниця та її партнер по міксту вважалися фаворитами до початку зустрічі й підтвердили своє реноме, вигравши матч за 52 хвилини. Ястремська та Перселл відіграли всі три брейкпоїнта, які були у суперників, частіше вигравали розіграші на своїх подачах (97% перша подача і 44% друга проти 73% і 36%, відповідно).

Українка й австралієць показували агресивний теніс, перевершивши Шведову та Мартена за кількістю "віннерсів" (активних дій, які призвели до перемоги в розіграші) з рахунком 28:10. У той же час, наша співвітчизниця та її партнер поступилися за кількістю невимушених помилок (11 проти 6).

Статистика чвертьфіналу US Open у міксті

У півфіналі Ястремська та Перселл зустрінуться з найсильнішою з двох пар: Ольмос/Аревало і Перес/Демолинер.

Як повідомляв OBOZREVATEL, перша ракетка України Еліна Світоліна обіграла колишню першу ракетку світу Симону Халеп і вийшла в чвертьфінал в одиночному розряді.