Світоліна з рекордом вийшла в чвертьфінал US Open, розбивши експершу ракетку світу

9,7 т.
Світоліна Халеп

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна здобула ефектну перемогу в 1/8 фіналу US Open з призовим фондом у 57,5 млн доларів. На шляху до чвертьфіналу 26-річна одеситка легко розібралася з колишньою першою ракеткою світу з Румунії Сімоною Халеп.

Зустріч тривала 72 хвилини і завершилася з рахунком 6:3, 6:3. Еліна подала 5 ейсів, зробила одну подвійну помилку і реалізувала 5 брейк-поінтів з 12.

У цьому поєдинку Світоліна і Халеп встановили рекорд турніру, зробивши 33 удари під час розіграшу очка в другому геймі. Це стало найдовшим розіграшем US Open-2020.

Еліна дуже добре виглядала на американському корті і своєю грою вивела Симону з рівноваги.

Сімона Халеп

Наша співвітчизниця демонструвала різноманітну гру, намагаючись набирати очки і на дальній перестрілці і з-під сітки.

Еліна Світоліна

Світоліна часто варіювала свої комбінації, що і стало запорукою успіху.

В 1/4 фіналу Світоліна зіграє з переможницею матчу Анжелік Кербер – Лейла Фернандес.

Статистика матчу Світоліна Халеп

Нагадаємо, що 4 вересня Світоліна в третьому колі Відкритого чемпіонату США обіграла росіянку Дар'ю Касаткiну (№27) з рахунком 2:0 (6:4, 6:2).

У другому колі Еліна перемогла іспанку Ребеку Масарову (№231) – 2:0 (6:2, 7:5).