Українська тенісистка повалилася на корт після матчу Wimbledon-2023. Їй влаштували овації

208,7 т.

Українка Леся Цуренко отримала неймовірно теплу реакцію глядачів після матчу Відкритого чемпіонату Великобританії з тенісу – Wimbledon-2023. 34-річній киянці влаштували овації після перемоги над Аною Богдан із Румунії у третьому колі турніру Великого шолома.

Суперниці провели на корті 3 години та 40 хвилин. Вигравши по сету, тенісистки довели третю партію до тайбрейку. Вирішальний відрізок спортсменки перетворили на справжній трилер, для виявлення переможця в якому їм знадобилося 38 розіграшів.

У підсумку Цуренко виграла 20:18 після помилки Богдан, яка у вирішальний момент зіграла неточно та відправила м'яч у аут. Знесилена українка повалилася на газон, а потім знайшла в собі сили і підійшла до суперниці, щоб подякувати їй за гру.

Глядачі гідно оцінили теніс у виконанні Ани та Лесі, почавши їм голосно аплодувати, а потім встали та влаштували овації переможниці.

За путівку до чвертьфіналу Wimbledon-2023 посперечається з переможницею пари Джесіка Пегула (США) – Елізабетта Коччіаретто (Італія). Явною фавориткою дуелі вважається американка, яка посіяна на турнірі під четвертим номером. Єдина зустріч Цуренка та Пегули завершилася тріумфом українки в Індіан-Вельсі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, іспанська тенісистка Паула Бадоса відмовилася від продовження матчу з українкою Мартою Костюк на Wimbledon-2023.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!