Українка не змогла дограти матч на "Ролан Гаррос": їй викликали лікарів

59,8 т.
Українка не змогла дограти матч на 'Ролан Гаррос': їй викликали лікарів

Українська тенісистка Леся Цуренко не змогла дограти матчу 1/8 фіналу "Ролан Гаррос" проти польки Іги Швьонтек. Киянка вперше дійшла четвертого кола на французькому турнірі "Великого шолома", проте знялася у першому сеті.

Вже після перших розіграшів у матчі стало помітно, що Леся відчутно нервує та намагається заспокоїти своє дихання. Останній раз до такої стадії "мейджерів" вона доходила 2018 року на US Open, а тут грала проти торішньої чемпіонки. Тому спочатку поведінку спортсменки списали на хвилювання.

Але за рахунку 1:4 Цуренко взяла медичний тайм-аут. Лікарі, які з'явилися на корті, виміряли українці тиск і пульс. Потім представниця медичної бригади обійшла Лесю зі спини та почала обмацувати верх живота спортсменки, спину та грудну клітину.

Склалося враження, що у Лесі проблеми з диханням. Лікарка спробувала знайти проблему, Цуренко глибоко та спокійно подихала, заспокоїлася та висловила готовність повернутися на корт.

Однак після наступного гейму за рахунку 1:5 обмінялася фразами з тренером і підійшла до сітки, щоб повідомити Ізі про своє зняття. Суперниці тепло обнялися, і польська тенісистка вирушила відпочивати та готуватися вже до поєдинку чвертьфіналу.

Напередодні матчу зі Швьонтек 34-річна Цуренко розповідала, що фізично почувається дуже добре в Парижі: "Я дуже швидка. У той же час я дуже витривала, тож я можу грати довгі розіграші, а в потрібний момент пробивати віннерси або вийти до сітки, щоб зіграти зльоту".

Можливо, що на тлі переживань та відповідальності за результат в українки відбулася панічна атака. Також є ймовірність вірусу, адже днями з цього з французького "Шолома" через нього знялася перша ракетка Казахстану Рибакіна.

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що Світоліна обіграла найкращу тенісистку Росії та вийшла до чвертьфіналу Roland Garros.

А в Росії почалася істерика після перемоги Світоліної, вони загнобили свою зірку Касаткіну, згадавши і антивоєнну позицію, і орієнтацію Дарії.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!