Українець Стаховський вирвав перемогу в росіянина на престижному турнірі в Мельбурні

Сергій Стаховський

Український тенісист Сергій Стаховський (№201 у рейтингу ATP) здобув вкрай непросту перемогу над росіянином Романом Сафіулліним (№182) у першому раунді престижного турніру в Мельбурні з рахунком 2:1 (6:7 (5:7), 6:4, 6:3).

Перший сет пройшов у дуже серйозній боротьбі. Обидва спортсмени діяли безпомилково на своїй подачі, тому справа дійшла до тай-брейку, на якому наш співвітчизник у вирішальний момент програв три розіграші поспіль.

У другій партії Стаховський і Сафіуллін уже не так упевнено виступали на "своїх" геймах, але Сергій допустив на одну помилку менше і зрівняв рахунок у протистоянні. В середині третього сету українець зробив брейк, який, як пізніше виявилося, і став вирішальним у матчі.

Наш співвітчизник значно перевершив суперника в кількості подач на виліт (8 проти 1) і відіграних брейк-поінтах (5/7 проти 2/6).

Статистика матчу Сафіуллін – Стаховський

У наступному раунді Стаховський зустрінеться з американцем Райллі Опелкою, який посідає 40-ве місце в світовому рейтингу.

Нагадаємо, що незабаром Сергій візьме участь у Відкритому чемпіонаті Австралії з тенісу (Australian Open) вперше з 2016 року. Турнір буде проходити з 8 до 21 лютого.

Як повідомляв OBOZREVATEL, перша ракетка України Еліна Світоліна легко розібралася з суперницею на старті змагання серії WTA в Мельбурні.