Українець Стаховський програв п'ятисетовий матч-трилер на старті Australian Open

Сергій Стаховський

Найкращий тенісист України Сергій Стаховський (№201 в рейтингу ATP) зазнав прикрої поразки в першому раунді Australian Open сербу Душану Лайовічу (№26) з рахунком 2:3 (7:5, 4:6, 3:6, 7:5, 4:6).

У першому сеті обидва спортсмени безпомилково грали на своїх подачах, але в 12-му геймі суперник нашого співвітчизника все ж допустив вирішальну помилку. У другій і третій партіях у Стаховського почалися проблеми з подачею, які дозволили Лайовічу перевернути хід зустрічі.

Ближче до середини четвертого сету Сергій вийшов уперед із брейком і зумів з другого разу зрівняти рахунок у поєдинку перед вирішальним відрізком. П'ята партія проходила в рівній боротьбі, справа йшла до тайбрейку, але в 10-му геймі Лайовіч заробив потрійний матчболл на подачі нашого співвітчизника. Українець відігрався з рахунку 0:40, але все ж у драматичному стилі поступився супернику в п'яти сетах.

Відзначимо, що однією з головних причин поразки Стаховського стала низька точність влучання першої подачі – 58% проти 72% у опонента.

Статистика матчу Стаховський - Лайовіч

Українка Марта Костюк (№78) також поступилася в першому раунді Australian Open. Наша співвітчизниця вдруге за останній місяць програла росіянці Вероніці Кудерметовій (№36) (0:2 (2:6, 6:7 (5:7))).

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Стаховський висловився про російську вакцину "Супутник V", зазначивши, що не збирається робити щеплення продуктом із РФ.