Стало погано: Світоліна на жилах пробилася до наступного кола турніру у Торонто

24,8 т.

Українська тенісистка Еліна Світоліна стартувала з перемоги на престижному турнірі серії Premier 5 у Торонто. У другому колі вона у трьох сетах обіграла чешку Катерину Синякову – 6:3, 3:6, 6:3.

Поєдинок, який тривав рівно дві години, виявився досить складним для українки. Так, наприклад, після першого виграного сету Еліна взяла медичний тайм-аут – її турбував поперек. Друга партія проходила вже в іншому ключі. Чешка почала грати краще і зрівняла рахунок за сетами – 1:1.

У вирішальній партії Еліна вкотре перевірила нерви уболівальників на міцність. Тенісистки по черзі втрачали свої подачі, проте після рахунку 3:3 Еліна все ж взяла три гейми поспіль і святкувала перемогу.

Читайте: Милота дня: Світоліна і Монфіс знялися у стильній фотосесії

У третьому колі за вихід у чвертьфінал Світоліна битиметься зі швейцаркою Беліндою Бенчіч (№12 у рейтингу WTA).

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Еліна Світоліна потрапила до списку топ-10 найбагатших спортсменок світу журналу Forbes.