На тенісному турнірі Олімпіади-2020 сталася грандіозна сенсація

9,9 т.

Сербський тенісист Новак Джокович сенсаційно програв у півфіналі Олімпійських ігор 2020 року в Токіо. Перша ракетка світу шокував своїх фанатів, поступившись представнику Німеччини Олександру Звєрєву – 6:1, 3:6, 1:6.

Поразка виглядає ще більш дивною, адже в першому сеті головний претендент на "золото" в першому сеті буквально знищив суперника лише за 38 хвилин. У другій партії Джокович вів з рахунком 3:2, після чого з сербом почало відбуватися щось незрозуміле.

Олександр Звєрєв вийшов до фіналу Олімпіади.
Новак Джокович програв півфінал ОІ.

Новак віддав супернику чотири гейми поспіль, а у вирішальному сеті просто посипався. В результаті Звєрєву вдалося здійснити неймовірне і розгромити опонента – 6:1.

Новак Джокович.

Таким чином, Джокович не зможе увійти в історію і виграти за один сезон всі турніри Великого шолома та Олімпійські ігри. Серб вже переміг на Australian Open, Wimbledon і Roland Garros, проте Токіо-2020 йому не підкорилися.

Календар Олімпіади-2020.
Розклад Олімпіади-2020.

Тепер у неділю, 31 липня, Новак зіграє за "бронзу" з Пабло Каррено-Бустою з Іспанії. Звєрєв в свою чергу розіграє перше місце з Кареном Хачановим із команди ОКР.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українська тенісистка Еліна Світоліна не змогла вийти до фіналу Олімпіади-2020 і зіграє в матчі за "бронзу".