Єдина серед жінок: удар української тенісистки потрапив у десятку найкращих на US Open-2021

2,8 т.
Даяна Ястремська

Українська тенісистка Даяна Ястремська (№53 в світовому рейтингу) вразила організаторів Відкритого чемпіонату США (US Open), виконавши приголомшливий удар на виліт у поєдинку стартового раунду проти колишньої першої ракетки світу німкені Анжелік Кербер (№15). Цей момент поставили на восьме місце в списку найкращих на турнірі в 2021 році.

Відповідний ролик був опублікований на офіційному YouTube-каналі US Open. Варто відзначити, що Ястремська стала єдиною представницею жіночої сітки змагання, удар якої був включений у хіт-парад.

Нагадаємо, що Даяна зазнала драматичної поразки від Кербер. Вона виграла перший сет, поступилася в кінцівці другого, а потім вела з рахунком 5:3 в третій партії, але втратила перевагу та програла на тай-брейку.

Незважаючи на невдачу в одиночному розряді, українка зуміла зібратися та яскраво проявила себе в парних змаганнях. Разом зі співвітчизницею Мартою Костюк вона дійшла до 1/8 фіналу, а в парі з австралійцем Максом Перселлом Ястремська вийшла у півфінал в міксті.

Найкращий результат серед українських тенісисток на US Open в одиночному розряді показала Еліна Світоліна, яка в неймовірному чвертьфіналі програла майбутній фіналістці Лейлі Фернандес у трьох сетах.

Як повідомляв OBOZREVATEL, переможницею жіночого Відкритого чемпіонату США стала британська сенсація Емма Радукану, яка переписала історію турнірів Великого шолома.

Лейла Фернандес (зліва) обіграла Світоліну, але поступилася в фіналі

У чоловіків тріумфатором став росіянин Данило Медведєв, який сенсаційно розгромив Новака Джоковича у фіналі.