Джоковича сенсаційно розгромили у фіналі US Open. Відео

3,1 т.
Медведєв виграв US Open 2021

Найкращий тенісист світу Новак Джокович з розгромним рахунком 0:3 (4:6, 4:6, 4:6) поступився росіянину Даниїлу Медведєву (№2 у світовому рейтингу) у фіналі Відкритого чемпіонату США (US Open). Матч тривав 2 години і 15 хвилин.

Друга ракетка світу зробив брейк вже у першому геймі першого сету, а потім впевнено довів його до перемоги, не залишивши сербу шансів на своїй подачі. Після короткої перерви Джокович був сповнений рішучості відігратися й влаштував справжню рубку на старті другої партії.

Медведєв був близький до того, щоб дозволити Новаку вийти вперед, але відіграв п'ять брейк-поїнтів, а потім і сам зробив вкрай важливий брейк, повівши з рахунком 3:2. Так росіянин виграв другий сет.

Медведєв виграв усі три сети

Третя партія розпочалася з двох програних Джоковичем геймів на своїй подачі, які згодом виявилися фатальними. Тенісист з РФ повів з рахунком 4:0 і не відчув особливих проблем на шляху до першої перемоги на турнірах Великого шолома (ТВШ) у своїй кар'єрі.

Статистика матчу Джокович - Медведєв

Відзначимо, що серб втратив шанс стати першим гравцем з 1969 року, якому вдалося б виграти всі ТВШ в одному році. Раніше він завоював Australian Open, Roland Garros і Wimbledon. Також Новак мав шанс обійти легендарних Роджера Федерера і Рафаеля Надаля за кількістю перемог на турнірах Великого шолома, але після поразки від Медведєва у нього, як і у них, залишилося по 20 титулів.

Джокович посів друге місце

Як повідомляв OBOZREVATEL, жіночий фінал US Open виграла британка Емма Радукану. 18-річна тенісистка переписала історію.