Зеленський присвоїв 5-разовому чемпіону Паралімпіади-2020 Кріпаку звання Героя України

6,2 т.
Максиму Кріпак присвоїли звання Героя України

П'ятиразовий чемпіон Паралімпіади в Токіо Максим Кріпак удостоївся звання Героя України. Відповідний указ підписав президент нашої країни Володимир Зеленський.

На офіційній сторінці Офісу президента в Facebook з'явилося відео із зустрічі глави держави з нашими співвітчизниками, які здобули медалі на Іграх у столиці Японії. Зеленський привітав українських паралімпійців із неймовірним виступом на змаганнях, у першу чергу відзначивши досягнення Кріпака.

У своїй промові президент порівняв нашого плавця з легендарним Майклом Фелпсом, який є абсолютним рекордсменом за кількістю нагород на Олімпійських іграх, і заявив, що Кріпак йому не поступається. Всього на рахунку американця 28 медалей, 23 з яких – "золоті".

Нагадаємо, що на Паралімпіаді-2020 український спортсмен виграв п'ять нагород вищого ґатунку, одне "срібло" й одну "бронзу". Це дозволило плавцеві стати найтитулованішим паралімпійцем в історії нашої національної команди з 15 медалями, 10 із яких – золоті.

Максим Кріпак став найтитулованішим паралімпійцем в історії збірної України

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна України посіла підсумкове шосте місце в загальному заліку на змаганнях у Токіо, а Кріпак став першим в історії представником нашої країни, який став головним чемпіоном Паралімпійських ігор.