Загинув у день народження: володар Кубку світу з кікбоксингу воював у Донецькій області

31,9 т.

Запеклі бої з російськими окупантами на Донеччині забрали вже не один десяток життів українських спортсменів. Серед них – володар Кубку світу з кікбоксингу WAKO Олег Рисак.

Запорізький боєць із дитинства займався спортом. У 10 років потрапив до рук відомої української тренерки Лариси Березенко, яка вигравала чемпіонат світу і з кікбоксингу, і з боксу у складі національної збірної.

Усі свої знання та навички Березенко передавала учням. Понад 10 років вона не просто готувала Олега, а й дбала про нього. Як повідомили "Ангели спорту", фактично стала для хлопця другою мамою у залі міської ДЮСШ "Майстер Січ".

Рисак вигравав чемпіонати України з кікбоксингу, здобув звання кандидата у майстри спорту. Головні перемоги прийшли до хлопця у 2016 році, коли він став переможцем Кубку світу та Європи з кікбоксингу WAKO у розділі фул-контакт – найбільш жорсткого різновиду кікбоксингу.

На Кубку світу-2016 у Будапешті Рисак став чемпіоном у ваговій категорії до 60 кг, а його наставниця Лариса Березенко взяла участь у змаганні серед ветеранів та перемогла у вазі до 65 кг – також фул-контакт.

У 2019 році Олег вирішив зав'язати зі спортивною кар'єрою та посилити Збройні сили України. Рисак воював із російськими окупантами з перших днів повномасштабної війни та загинув на Донецькому напрямку в день свого народження 24 жовтня – бійцю щойно виповнилося 25 років.

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що, рятуючи поранених побратимів, під танковим вогнем загинув полтавський гирьовик і люблячий батько 3-річного хлопчика.

Так ми розповідали, що 21-річний боєць "Кракена" та володар Кубку світу загинув у боях за Соледар.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!