Усі українці вилетіли із саней у заїздах на Олімпіаді-2022. Відео

3 хвилини
20,9 т.
Андрій Мандзій та Антон Дукач

Українські саночники Андрій Мандзій та Антон Дукач припустилися серйозних помилок під час першого заїзду на Олімпійських іграх-2022 у Пекіні. Обидва спортсмени змогли фінішувати, але серйозно погіршили результати.

Андрій Мандзій

В одному й повороті Мандзій не зміг утримати рівновагу і перекинувся. Це сталося ближче до фінішу, тому 33-річний спортсмен із Тернополя встиг перетнути фінішну пряму, зробивши це окремо від снаряда.

Подібна ситуація трапилася і з Дукачем. 26-річний львів'янин також не зміг утриматися на санях до фінішу, перекинувшись під час заїзду.

За підсумками першого заїзду Дукач став 25-м, а Мандзій 32-м. Обидва спортсмени продовжили виступ у 2-му заїзді.

Результати 1-го заїзду

Другий заїзд також не став щасливим для українських атлетів.

Результати 2-го заїзду

Третій та четвертий заїзди (за підсумком якого будуть визначені медалісти) відбудуться 6 лютого.

Нагадаємо, що 4 роки тому з Мандзієм сталася така сама історія на ОІ-2018. У першому заїзді першого дня Ігор уродженець Кременця випав із саней, але зміг швидко забратися назад та закінчити гонку. Мандзій із великим відставанням посів останнє, 40-е місце.

У другому заїзді Андрій показав 25-й результат, але за підсумками двох спроб залишився 40-м.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше українка Вікторія Олех фінішувала із закривавленим обличчям у скіатлоні, показавши 60-й результат. Перемогу здобула легендарна Тереза Йохауг. Перевага 14-кратної чемпіонки світу з Норвегії над українкою склала 10 хвилин 42 секунди.

Тереза Йохауг виграла ОІ-2022

У біатлонній естафеті наша команда провалилася, пішовши по ходу гонки на 4 штрафні кола. Перемогу здобула Норвегія, обійшовши на останніх метрах ОКР.

Норвегія виграла змішану естафету

Варто додати, що на Іграх-2022 вже виникло кілька скандалів у російських ЗМІ. Спочатку Дмитрієв Губернієв повідомив про нібито провокацію з боку українців, а потім стало відомо, що преса РФ здійснила підлість щодо українських фігуристів.

Дмитро Губернієв.

Нагадаємо, що Олімпіада у Пекіні триватиме до 20 лютого. OBOZREVATEL пропонує своїм читачам подивитися календар та медальний залік.