Українські паралімпійці завоювали 29 медалей на КС із лижних перегонів та біатлону

Українські паралімпійці

Паралімпійська збірна України показала фантастичний результат на Кубку світу з лижних гонок та біатлону, який пройшов у Словенії, завоювавши 29 медалей різного ґатунку.

Як повідомляється на офіційному сайті Міжнародного паралімпійського комітету, це дозволило нашій національній команді посісти друге місце в загальному заліку, відставши від Росії на 20 нагород. Третю позицію завоювали американські спортсмени, які закінчили змагання з 12 медалями.

На рахунку українських паралімпійців 6 золотих, 12 срібних і 13 бронзових нагород. Наші співвітчизники і співвітчизниці показали відмінні результати у таких дисциплінах:

Біатлон

"Золото": Людмила Ляшенко – 3 (стоячи)

"Срібло": Тарас Радь – 2 (сидячи), Оксана Шишкова – 2 (порушення зору), Ірина Буй (стоячи), Юлія Батенкова-Бауман – 1 (стоячи)

"Бронза": Ярослав Решетинский – 2 (порушення зору), Олександра Кононова – 2 (стоячи), Юлія Батенкова-Бауман – 1 (стоячи), Тарас Радь, Василь Кравчук – 1 (сидячи), Оксана Шишкова – 1 (порушення зору)

Лижні гонки

"Золото": Людмила Ляшенко – 2 (стоячи), Олександра Кононова – 1 (стоячи)

"Срібло": Олександра Кононова – 2 (стоячи), Людмила Ляшенко – 1 (стоячи), Ярослав Решетинский – 1 (порушення зору)

"Бронза": Юлія Батенкова-Бауман – 3 (стоячи), Дмутро Суярко – 1 (порушення зору), Тарас Радь – 1 (сидячи).

Медальний залік Кубку світу

Як повідомляв OBOZREVATEL, знаменита українська легкоатлетка Ярослава Магучіх виграла чемпіонат Європи зі стрибків у висоту.